Ledning och servicepersonal

Här hittar du kontakt till ledning, servicepersonal och kontaktpersoner för respektive kurs på skolan. Telefonväxeln är öppen vardagar 08.00–12.00. Receptionen på skolan är öppen för besök vardagar 10.00–12.00.

Rektor

Lena Pålsson

lena.palsson@jamshog.org
070-992 57 72

BITRÄDANDE REKTOR

Kristina Lulla

kristina.lulla@jamshog.org
0454-463 40 (skolans växel)

Ekonom

Anette Hedberg

anette.hedberg@jamshog.org
0454-463 40 (skolans växel)

Kurator/SYV

Lisa Rubin

lisa.rubin@jamshog.org
076-022 52 65

SKOLPRÄST

Solveig Wollin

solveig.wollin@jamshog.org
072-235 56 11

ADMINISTRATÖR/EXPEDITION

Anna Wiklander

info@jamshog.org
0454-463 40 (skolans växel)

ADMINISTRATÖR/EXPEDITION

Gitte Thalsö Andersson

info@jamshog.org
0454-463 40 (skolans växel)

KOMMUNIKATÖR

Anders OIsson

anders.olsson@jamshog.org
070-950 79 88

Skolans utbildningar

LÄRARE, Allmän kurs

Erik Nilsson

erik.nilsson@jamshog.org

LÄRARE FRITIDSLEDARUTBILDNINGEN

Anna Sandborg

anna.sandborg@jamshog.org

LÄRARE SOCIALPEDAGOGUTBILDNINGEN

Martin Giselsson

martin.giselsson@jamshog.org

Lärare MinT Teater

Annie Holtne

annie.holtne@jamshog.org

LÄRARE LÅTSNICKARNA

Johan Dahlén

johan.dahlen@jamshog.org

LÄRARE KREATIVT SKRIVANDE

Ola Rydberg

ola.rydberg@jamshog.org

ANSVARIG FÖR DAGKURSEN

Anna Wiklander

anna.wiklander@jamshog.org
0454-463 40 (skolans växel)

KYRKLIGA KURSER

Solveig Wollin

solveig.wollin@jamshog.org
072-235 56 11

Lärare SMF (Studiemotiverande folkhögskolekurs)

Basema Janbakli

basema.janbakli@jamshog.org